Strona główna O nas ProduktyKontakt
O nas

SW Color posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji farb, lakierów i past koloryzujących używanych w przemyśle. Od 1993 swoją produkcję prowadzi w nowej, w pełni zautomatyzowanej, nowoczesnej fabryce. Specjalizuje się w rozwiązaniach zgodnych z ogólnoświatowymi trendami ochrony środowiska, dlatego też w obecnej chwili wyroby wodorozcieńczalne stanowią przeszło 80% naszej produkcji, a produkty konwencjonalne są zgodne z wartościami zawartymi w unijnych dyrektywach.

SW Color dostarcza swoje produkty do wielu firm będących poddostawcami dla przemysłu motoryzacyjnego, producentów beczek stalowych i zbiorników, producentów naczep samochodowych i konstrukcji stalowych oraz przemysłu stoczniowego, gdzie wymagane są wysokie właściwości antykorozyjne. SW Color jest również dostawcą swoich wyrobów dla producentów zabawek, przemysłu sportowego i producentów obudów do telewizorów, sprzętu elektrotechnicznego i AGD.

SW Color dbając o jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie klientów wprowadziła System Zarządzania Jakością. Posiada także wiele certyfikatów i dopuszczeń odpowiednich instytutów dla produkowanych przez siebie wyrobów.

Certyfikaty
Certificate/Zertifikat

statystyka